Sponsoren

Sweel Cultureel is er trots op dat zoveel bedrijven in Zweeloo en omgeving ieder jaar
weer bijdragen aan de uitvoering van een gevarieerd cultureel programma!

Hieronder vindt u onze sponsoren in alfabetische volgorde,
met vermelding van hun locatie, email-adres en telefoonnummer.

BEDRIJVEN VESTIGING E-MAIL TELEFOON
Bakkerij Kuijer Aalden 0591-371977
Bistro Tante Sweel Zweeloo info@tantesweel.com 0591-371959
Bouwbedrijf Westerhof Zweeloo info@westerhofaannemersbedrijf.nl 0591-371233
Caprotech Zweeloo info@caprotech.nl 0591-372577
Coop Weggen Aalden weggen.aalden@coop.nl 0591-372025
DaiDai Aalden anneke@daidai.nl 0591-371692
De Rijdende Winkel - Peter de Koning Mantinge peter@dekoningparty.nl 0593-552537
Drukkerij Nuno Zweeloo info@nuno.nl 0591-371850
Duck Design Grafische Vormgeving Aalden duckduck@dneend.nl 0591-371835
Ester's Haarmode Zweeloo, Schoonoord estershaarmode@hotmail.com 0591-372500
Fixet Schoonoord info@fixetschoonoord.nl 0591-381852
Food Basics Aalden info@foodbasics.nl 0591-679999
Fysiotherapie Aalden, Zweeloo info@fysiotherapieaaldenzweeloo.nl 0591-371646
’t Hoes van Hol-An Aalden vep@khn.nl 0591-371268
Hof van Axen Witteveen hofvanaxen@gmail.com 0593-552245
Holland Intermediair Assurantie Advies Gees info@hollandintermediair.nl 0524-581666
Hollander Drogisterij en Schildersbedrijf Aalden info@hollanderzweeloo.nl 0591-371245
Hotel Café Restaurant Hegen Wezup info@hotelhegen.nl 0591-371224
Huisartsenpraktijk Zweeloo praktijkassistentzweeloo@ezorg.nl 0591-371221
Huize Wezup, dagopvang Wezup info@huizewezup.nl 0591-227375
Lamberink Makelaars & Adviseurs Emmen emmen@lamberink.nl 0591-653355
Renting, Bouw- en Houtbewerking Meppen bouwbedrijfrenting@planet.nl 0591-371683
Tandartspraktijk Prakken Emmen info@tandartspraktijkprakken.nl 0591-641444
Zwaagstra Sierbestrating Hoogeveen hoogeveen@zwaagstra.nl 0528-232561