Sponsoren

Wij zijn de sponsoren van Sweel Cultureel zeer erkentelijk voor de ondersteuning van ons programma. Wilt u meer van hen weten dan brengt één klik op de onderstreepte naam van het bedrijf u op hun website. Voor de andere bedrijven kunt u het email-adres gebruiken, of gewoon bellen natuurlijk. 

BEDRIJVEN VESTIGING E-MAIL TELEFOON
Anne Fleurie Aalden anniekolk@live.nl 0591-372321
Anneke Kayser (Daidai) Aalden anneke@daidai.nl 0591-371692
Bakkerij Kuijer Aalden 0591-371977
Bert Stadman Makelaardij Oosterhesselen info@bertstadman.nl 0524-581111
Bistro Tante Sweel Zweeloo info@tantesweel.com 0591-371959
Bouwbedrijf Westerhof Zweeloo info@westerhofaannemersbedrijf.nl 0591-371233
Caprotech Zweeloo info@caprotech.nl 0591-372577
Coop Weggen Aalden weggen.aalden@coop.nl 0591-372025
De Rijdende Winkel - Peter de Koning Mantinge peter@dekoningparty.nl 0593-552537
Drukkerij Nuno Zweeloo info@nuno.nl 0591-371850
Duck Design Grafische Vormgeving Aalden duckduck@dneend.nl 0591-371835
Food Basics Aalden jan@basicsupplygroup.com 0591-679999
Fysiotherapie Aalden, Zweeloo info@fysiotherapieaaldenzweeloo.nl 0591-371646
Hof van Axen Witteveen hofvanaxen@gmail.com 0593-552245
Holland Intermediair Assurantiën Gees info@hollandintermediair.nl 0524-581666
Hollander Drogisterij en Schildersbedrijf Aalden info@hollanderzweeloo.nl 0591-371245
Hotel Café Restaurant Hegen Wezup info@hotelhegen.nl 0591-371224
Hotel Het Wapen van Aelden Aalden info@drentshotel.nl
Huisartsenpraktijk Zweeloo praktijkassistentzweeloo@ezorg.nl 0591-371221
Huize Wezup, dagopvang en woonvoorziening Wezup info@huizewezup.nl 0591-227375
Inti Klassieke homeopathie Benneveld erna@inti-homeopathie.nl 06-19945287
KunstSpieker Zweeloo info@kunstspieker-zweeloo.nl 06-57747130
Lamberink Woningmakelaars coevorden coevorden@lamberink.nl 0524-518888
Lamberink Woningmakelaars  Emmen emmen@lamberink.nl 0591-653355
Nijland Installatietechniek Zweeloo info@nijlandinstallatietechniek.nl 0591-372295
Renting Bouw- en Houtbewerkingsbedrijf Meppen bouwbedrijfrenting@planet.nl 0591-371683
 't Hoes van Hol-An  Aalden vep@khn.nl  0591-371268
Tandartspraktijk Prakken Emmen info@tandartspraktijkprakken.nl 0591-641444
Visspeciaalzaak 't Vishuys Rhoden info@vishuys.nl 050-5014449
Zwaagstra Sierbestrating Hoogeveen hoogeveen@zwaagstra.nl 0528-232561